Danışmanlık Hizmetleri

altyapi danismanligi

Altyapı danışmanlığı ile hedeflenen amaç, şirketlerdeki bilgi sistemleri altyapısının düzgün ve gerektiği şekilde çalışmasını temin etmektir. Bu hedefe ulaşmak için, şirketin günlük ve gelecekteki olası bilgi sistemleri ihtiyaçları sürekli olarak takip edilerek, ortaya çıkması mümkün darboğazların önceden saptanması ve çözüme yönelik çeşitli önerilerin ortaya konulmasıyla bilgi sistemlerinin şirketlere sağladığı verimliliğin sürekliliği sağlanır.

donanim secim danismanligi

Donanım danışmanlığında işletmenin ihtiyacı olduğu saptanan uygulamalarla beraber çalışması gereken donanımların saptanması, uygun donanım profillerinden, en az üç tanesinin karşılıklı olarak mukayesesi vasıtasıyla her donanım profilinin artı ve eksilerinin ortaya konularak seçim kararına destek olmaktır.

dis kaynak saglama

İşletme içindeki yazılım ve donanım kurulumlarının yapılabilmesi için teknik iş gücü dış kaynağı temin etmektir. İşletme çalışanlarının zaman alıcı ve işletmenin verimliliğine doğrudan etkisi olmayan işlerle uğraşmasını engelleyerek çalışanların verimliliğinin artmasını sağlar.